Skip to content Skip to footer

Dokumenty / Q&A

Często zadawane pytania

Jeżeli masz upatrzony lokal, odezwij się na FB @WilleMiejskieSkarbówka albo napisz wiadomość e-mail: biuro@skarbowka.com. Na bieżąco prowadzimy listę dostępnych lokali. Odpowiemy Ci czy lokal, który Cię interesuje nadal jest dostępny.

Cenę najmu stanowi czynsz + zaliczka na zużycie mediów w kwocie 150,00 złotych miesięcznie przy jednej osobie i 250,00 złotych miesięcznie przy dwóch osobach.

Czynsze zależne są od powierzchni danego lokalu. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, odezwij się na FB @WilleMiejskieSkarbówka albo napisz wiadomość e-mail: biuro@skarbowka.com

Czynsz wraz z zaliczką płatny jest do 10-ego dnia każdego miesiąca przelewem na rachunek bankowy.

Każdy lokal wyposażony jest w swój licznik zużycia wody zimnej, ciepłej oraz podzielnik ciepła. Najemca co miesiąc płaci zaliczkowo kwotę X zł, która rozliczana jest z faktycznym zużyciem prądu, wody oraz ogrzewania za dany kwartał na koniec następnego kwartału.

Przykładowo: zużycie mediów następuje w okresie od 1 stycznia do 31 marca, rozliczenie zużycia najemca otrzyma najpóźniej 30 czerwca.

Tak, kaucja wynosi jednomiesięczny czynsz. Kaucja zwracana jest w terminie 14 dni od zdania lokalu, o ile nie występują zaległości płatnicze oraz nie występują szkody w lokalu. 

Anek kuchenny wyposażony jest w dwupalnikową, indukcyjną płytę grzewczą, lodówkę, mikrofalówkę oraz pralkę. Kuchnia nie posiada drobnego wyposażenia jak sztućce, kubki, szklanki.

Tak, pralka usytuowana jest w ramach aneksu kuchennego.

Tak, w każdym lokalu jest dostęp do sieci WI-FI.

Nie, ale budynek jest monitorowany. Kamerami objęte są części wspólne budynku oraz cały budynek na zewnątrz.

W budynku nie będzie funkcjonowała recepcja.

Tak. Po drugiej stornie ulicy, zlokalizowana jest stacja Poznańskiego Roweru Miejskiego.

Nie, pojazdy można pozostawić w Strefie Płatnego Parkowania, przy czym istnieje możliwość zameldowania się w lokalu, co uprawnia do uzyskania znaczącej (niemal całkowitej) bonifikaty na opłaty za parkowanie w strefie.

Tak, budynek jest wyposażony w windę, która obsługuje każde piętro.

Przystanek tramwajowy (linie tramwajowe 2, 9, 10, 12, 13,18) – 2 minuty dojścia

Przystanek autobusowy (linie autobusowe 171,190) – 2 minuty dojścia

Dworzec PKP – 20 minut dojścia (1,5 km)

Budynek usytuowany jest na narożniku ul. Wierzbięcice/Rynek Wildecki. Na rynku można kupić świeże owoce, warzywa. Naprzeciwko budynku znajduje się sklep spożywczy Żabka oraz Biedronka.

Ważne dokumenty

Wzór umowy najmu
Ogólna klauzula informacyjna do umowy najmu